Ripple XRP davası mahkemesi sonuçlandı mı? Duruşma saati kaçta? Mahkeme sonucu ne olur?

XRP’nin bugünkü fiyat artışı, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple Labs’e karşı açtığı davada bugünkü ilk sanal mahkeme duruşmasından hemen önce yapılan son değişikliğe bağlanıyor . SEC, kripto şirketine karşı kasıtlı olarak tokenlarını medya ve sosyal medya etkisi yoluyla hiperleştirmekle suçladığı piyasa manipülasyonu iddialarını kaldırdı ve Ripple’ın kâr için menkul kıymetler yasasını ihlal ettiği iddialarını ikiye katladı.

Ripple için Baş Hukuk Müşaviri, bu durumda, Stuart Alderoty, SEC’i yakın zamanda yaptığı değişiklik nedeniyle eleştirdi ve düzenleyici kurumun, sadece piyasa manipülasyonu suçlamalarından sadece birine inen iddialardan somut bir kanıtı olmadığını iddia etti.

XRP Fiyatı Son SEC Değişikliğinden Artabilir mi?

SEC 18 Şubat tarihinde tadil duyurusunda, ancak haber davada ilk duruşmada önce steemed hakkı toplanan görünüyor. XRP’nin fiyatı, dava değişikliği haberinin ardından% 5 oranında düzelmeden önce yaklaşık% 20 arttı. XRP jetonu, SEC’in 2020 Aralık ayının sonuna doğru Ripple Labs’a karşı bir dava açmasının ardından kazançlarının çoğunu kaybetti. Davanın ardından, ABD merkezli kripto borsalarının çoğu, XRP’yi platformlarından çıkardı. fiyat düşüşü.

XRP, dava sonrası çöküşünden kurtulmayı başardı, ancak bu boğa sezonunda yeni ATH kaydetmeyi başaran diğer altcoinlerin aksine XRP, geçen ayki birkaç keskin fiyat artışından elde ettiği kazançları tutamadı. Ripple, SEC’e karşı yasal savaşta bir üstünlük elde etmeyi başarırsa, token fiyatı kesinlikle bir miktar pozitif giriş ve artış görecek.

Analist 1 $ XRP Fiyat Senaryosunu Paylaşıyor

Bilinen XRP boğalarından biri, XRP fiyat analizini toplulukla paylaştı ve haftalık fiyat hareketine yakından baktığını söyledi. Credible crypto, XRP fiyatı haftalık grafikte 0,68 doların üzerine kapanabilirse, ilk 3 kripto para birimi için 1 dolar görebileceğimizi tahmin ediyor.

Kripto piyasası kısa vadeli bir düşüş eğilimine girdiği için bu tahmin birçok kişiye vahşi görünse de , XRP tarihsel olarak diğer altcoinlere ve Bitcoin’e meydan okudu.Bilindiği üzere XRP, Bitcoin fiyatı ile en az ilişkili olan kripto varlıkları arasında yer alıyor.

Herkesin merak ettiği konu olan Ripple XRP davası ne zaman, saat kaçta? Mahkeme sonuçlandığında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir